В Індустріальному районі ремонтують водопровідні мережі
10 серпня 2022 14:56 ЖКГ
В Індустріальному районі ремонтують водопровідні мережі Бригади служби зовнішніх водопровідних мереж Індустріального району комплексу «Харківводопостачання» продовжують ремонтувати пошкоджені ділянки трубопроводів.
Як повідомив сьогодні, 10 серпня, начальник Індустріального району служби зовнішніх водопровідних мереж Володимир Сундук, учора в стислий термін без відключення споживачів від водопостачання робітники усунули дві аварійні ситуації на водоводах на вул. Зубарєва та вул. Станковій, а також капітально відремонтували оглядовий колодязь по вул. Зубарєва. 

«Перед початком ремонтних робіт завжди аналізуємо ситуацію і складаємо чіткий план дій - від виявлення пошкоджень до благоустрою території. Це дозволяє районним бригадам працювати оперативно та злагоджено. На випадок можливих ​​екстрених ситуацій, що виникають на трубопроводах внаслідок ворожої агресії, ми також розробили та перевірили на ділі ефективний план заходів щодо усунення аварій», - зазначив Володимир Сундук.

Загалом учора бригади ліквідували 11 пошкоджень на трубопроводах та відремонтували 11 оглядових колодязів. Сьогодні намічений ремонт 13 пошкоджених ділянок водоводів.

Нагадаємо, для оперативної роботи ремонтних бригад харків'ян просять докладніше повідомляти про витік води, вказуючи місце витоку, точну адресу та номер телефону заявника для уточнення. Інформацію приймають за тел.: 15-33.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини