В Індустріальному районі привітали ветеранів з Днем Перемоги
03 травня 2018 16:11 Суспільство
В Індустріальному районі привітали ветеранів з Днем Перемоги Прийом ветеранів з нагоди 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років відбувся сьогодні, 3 травня, в Адміністрації Індустріального району.

У заході взяли участь ветерани Другої світової війни, голова районної адміністрації Ольга Вельможна, а також голова Харківської міської ради ветеранів Борис Котенко.

Від імені Харківського міського голови та від себе особисто Ольга Вельможна привітала ветеранів з прийдешнім святом і побажала їм здоров'я, миру і благополуччя.

«Низький уклін і найщиріші слова подяки вам, наші дорогі ветерани, за ваш великий, безсмертний подвиг, за вашу силу духу і мужність! Пам'ятаємо всіх, хто віддав життя в ім'я Перемоги, і дякуємо долі за те, що можемо привітати наших дорогих ветеранів і трудівників тилу», - сказала Ольга Вельможна.

За багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток ветеранського руху в місті Харкові та з нагоди 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні глава району вручила ветеранам Подяки голови Адміністрації Індустріального району та подарунки. Також пам'ятні медалі учасникам війни вручив голова міської ради ветеранів.

Для ветеранів виступили музичні і танцювальні колективи району.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини