В Індустріальному і Немишлянському районах готуються до опалювального сезону
26 червня 2017 19:51 ЖКГ
В Індустріальному і Немишлянському районах готуються до опалювального сезону Засідання районних штабів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років пройшли сьогодні, 26 червня, в Харківській міській раді.

Засідання за участю керівництва Адміністрації Індустріального району, керівників департаментів міськради, комунальних підприємств та їхніх районних філій провів перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

Як повідомила голова райадміністрації Ольга Вельможна, з 594 будинків комунальної форми власності комплексно до нового опалювального сезону в Індустріальному районі підготовлені 239 будинків, що становить 40%. За графіком проводиться підготовка до зими дитсадків, шкіл, медичних установ, а також установ культури і клубів за місцем проживання.

В Індустріальному районі планується капітально відремонтувати вул. Біблика і вул. Миру, на яких роботи вже виконані на 50%, а також 34 ділянки внутрішньоквартальних доріг. Ігор Терехов доручив дорожникам прискорити ці роботи.

«2017 рік оголошений Харківським міським головою Геннадієм Кернесом роком внутрішньоквартальних доріг, тому всі заплановані обсяги ми повинні виконати якісно і вчасно», - підкреслив перший віце-мер.

Також сьогодні відбулося засідання штабу з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період Немишлянського району. За даними КП «Жилкомсервіс», з 484 будинків комунальної форми власності комплексно до нового опалювального сезону у районі підготовлені 203 будинки, що становить 42%. У загальноміському рейтингу підготовки до зими район в даний час посідає третє місце.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини