В економічному університеті відкрився Центр українсько-польських академічних обмінів
16 жовтня 2018 10:42 Освіта
В економічному університеті відкрився Центр українсько-польських академічних обмінів Центр українсько-польських академічних обмінів відкрився 12 жовтня в Харківському національному економічному університеті ім. Семена Кузнеця.

Як повідомив ректор Харківського економічного університету, професор Володимир Пономаренко, метою центру є сприяння розвитку українсько-польської співпраці та досвіду підготовки кадрів у сфері економічної освіти.

Також серед головних завдань центру - співпраця з університетами Польщі, розробка єдиних стандартів підготовки спільних програм, сприяння розвитку зв'язків між підприємницькими структурами України та Польщі.

ХНЕУ ім. С. Кузнеця співпрацює більш ніж з 10 університетами Республіки Польща. Викладачі та студенти мають можливість брати участь у програмах академічної мобільності, що фінансуються Європейським Союзом, а також науковими та освітніми установами Польщі, постійно проводять дослідження і готують публікації. Реалізуються спільні навчальні програми «двох дипломів».

У відкритті центру взяв участь Генеральний консул Республіки Польща в Харкові Януш Яблонський.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини