В академії Національної гвардії пройшов випуск офіцерів
28 березня 2016 10:41 Освіта
В академії Національної гвардії пройшов випуск офіцерів Випуск лейтенантів Національної академії Національної гвардії України відбувся 27 березня на Меморіалі Слави.

Як повідомили в виші, цього року ряди підрозділів Національної гвардії поповнять близько 300 випускників, 26 з них отримали дипломи з відзнакою, шестеро стали золотими медалістами.

Після вручення дипломів випускників привітав командувач Національної гвардії України Юрій Аллеров: «Національна гвардія» - це звучить дуже гордо. Я впевнений, що молоді лейтенанти будуть з гордістю нести прапор перемоги. Дуже багато роботи було зроблено викладацьким і офіцерським складом академії. Від себе особисто, від усього командування, від Ради національної безпеки хотів би передати вам щирі слова та побажання на тому шляху, який ви обрали», - зазначив Юрій Аллеров.

Деякі військовослужбовці академії були відзначені Подяками Харківського міського голови, нагородами облдержадміністрації та облради. Крім того, за високі досягнення в службовій діяльності офіцери академії були нагороджені відомчими заохочувальними відзнаками - подяками та грамотами Національної гвардії України та нагрудними знаками «За доблесну службу».

Центральним моментом заходу стало прощання офіцерів-випускників з Бойовим прапором Національної академії. Також військовослужбовці пройшли перед присутніми урочистим маршем.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини