В академії Нацгвардії України відзначили річницю виведення військ з Афганістану
14 лютого 2015 10:49 Суспільство
В академії Нацгвардії України відзначили річницю виведення військ з Афганістану Зустріч з воїнами-інтернаціоналістами пройшла 13 лютого в Національній академії Національної гвардії України.

У заході взяли участь як ветерани локальних війн, випускники академії, так  і воїни-афганці Червонозаводського району, а також студенти, курсанти та учні шкіл Харкова.

Гвардійці академії продемонстрували присутнім виставку військової техніки та озброєння, а ветерани-афганці Червонозаводського району за підтримки Харківської міської спілки ветеранів Афганістану представили фотовиставку «Вахта пам'яті - Афганська війна» та виставку військового оснащення часів локальних воєн.

Після перегляду експозицій, відвідування тиру та музею академії в актовому залі пройшов урочистий захід, присвячений 26-й річниці виведення військ з Афганістану.

У ході пам'ятного вечора начальник академії Володимир Пеньков вручив грамоти Національної академії Національної гвардії України учаснику бойових дій в Афганістані Геннадію Ломакіну і ветерану Збройних Сил України Михайлу Шевченко. Також були вручені почесні грамоти Харківської міської спілки ветеранів Афганістану військовослужбовцям та випускникам академії: Дмитру Бондарюку, Сергію Монахову, Геннадію Стариковському та Василю Покотило.

Завершився захід концертом, який організували творчі колективи академії. Крім того, для ветеранів виступив лауреат міжнародних і національних конкурсів військово-патріотичної пісні Вадим Стремоухов.

Друкувати
Останні новини