Українці зможуть підтримати дітей, які постраждали від війни
31 травня 2022 18:23 Суспільство
Українці зможуть підтримати дітей, які постраждали від війни У Всесвітній день захисту дітей, 1 червня, онлайн та на телеканалах транслюватиметься шоу на підтримку українських дітей, які постраждали від повномасштабної війни РФ.

Як повідомили в Асоціації міст України, проєкт «Я з тобою» ініціювала компанія «The Hands Production». У мультижанровому шоу візьмуть участь відомі українські артисти та виконавці. Транслюватимуть шоу по всьому світу, і глядачі матимуть змогу перевести кошти на допомогу дітям.

Донати, зібрані під час прямого ефіру, будуть спрямовані на:

- закупівлю ліків та медичного обладнання для дитячих лікарень, надання допомоги хворим дітям та дітям, які отримали поранення на війні;
- задоволення гуманітарних потреб дітей із дитячих будинків та шкіл-інтернатів, які базуються в регіонах, які найбільше постраждали від війни (Харківська, Київська, Донецька, Запорізька, Луганська області);
- фінансування літніх розважально-оздоровчих заходів для дітей, які постраждали від війни.

Подивитися шоу можна буде на таких українських телеканалах: «СТБ», «ТРК Україна», «Новий канал», «Суспільне. Культура». Початок – о 21:00.

Зі свого боку Асоціація міст України закликає громади надати партнерську підтримку проєкту, а саме - організувати для трансляції на оглядових майданчиках, міських площах, кінотеатрах, театрах, торгових центрах екрани (світлодіодний або проєкційний); стабільний високошвидкісний Інтернет (якщо транслюватимуть через онлайн-платформу); якісне звукове обладнання. В АМУ наголосили, що проєкт буде наданий медіа-партнерам «під ключ» (змонтований, відредагований і надісланий заздалегідь).

Більше інформації можна отримати у листі організаторів та на сайті проєкту.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини