Учні інклюзивного модельного агентства складуть підсумковий іспит
12 листопада 2019 15:12 Суспільство
Учні інклюзивного модельного агентства складуть підсумковий іспит Підсумковий іспит та випуск студентів у школі інклюзивного модельного агентства відбудуться 14 листопада в Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М. В. Лисенка.

Проєкт «Інклюзивна мода як засіб просування інклюзії та толерантності в місті Харкові» став одним із переможців міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проєктів 2019 року. В результаті в Харкові було відкрито перше в Україні інклюзивне модельне агентство, яке стало інноваційним способом соціалізації та інтеграції людей з інвалідністю.

За словами організаторів, учасники проєкту продемонструють отримані знання і навички з дефіле, фотопозування, стилістики та візажу. Під час іспиту їм виставлять бали від 1 до 5 з усіх предметів. Сертифікати отримають ті учасники, які наберуть у підсумку не менше 12 балів.

Початок заходу - о 15:00.

Як зазначила віце-президент громадської організації інвалідів «Креавіта» Олена Шингарьова, це перша в Україні школа, яка готує професійних моделей з інвалідністю для участі в показах і фотосесіях.

«Перші курси пройшли дуже успішно. Наші учні вже гідно представляють Харків на чемпіонатах з візажу, беруть участь у модних показах і фотосесіях, зарекомендували себе як талановиті фотографи і беруть участь у зйомках реклами. Таким способом ми проводимо ребрендинг нав'язаних суспільством стереотипів про інвалідність», - зазначила Олена Шингарьова.

Захід проходить за підтримки управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів міськради та під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини