Учасники проекту «Я зможу!» відзначили «екватор»
20 серпня 2014 18:47
Учасники проекту «Я зможу!» відзначили «екватор» В рамках проекту «Я зможу!» сьогодні, 20 серпня, в клубі-готелі «Сафарі» пройшла зустріч «Екватор проекту».
Як розповів заступник директора Департаменту спортивних іміджевих проектів та маркетингу Віталій Коваленко, половина дистанції показова для всіх учасників, бо організатори та експерти бачать, наскільки серйозні наміри тих, хто поставив собі за мету досягти високих результатів. 

Серед тих, хто вже досяг своїх цілей, - парашутисти та учасники категорії «Креатив». Також виконав задумане заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Олександр Попов, який ставив собі дві мети: пробігти 10 км за 50 хвилин і проплисти 50 м під водою. 

«Учасники постійно зустрічаються з експертами, консультуються, відвідують тренування, і навіть якщо мало хто з учасників досягнуть своїх цілей, то ми виконаємо своє завдання», - зазначив заступник міського голови. 

Під час сьогоднішніх зборів з учасниками поспілкувалися експерти проекту Костянтин Курашов, Марина Собко, Констанин Ушкало. Крім того, учасники проекту провели майстер-класи з воркауту та єдиноборств. Також під час зустрічі тренери з фітнесу організували масову зарядку.
Друкувати
Останні новини