У Жовтневому районі закінчують ремонт під'їздів
08 грудня 2015 12:13 ЖКГ
У Жовтневому районі закінчують ремонт під'їздів Ремонт вхідних груп та під'їздів, запланованих на 2015 рік, завершують в Жовтневому районі.

Сьогодні, 8 грудня, роботи йшли у двох будинках на Григорівському шосе (раніше - Комсомольське шосе). У будинку №57 ремонтували під'їзди, а в №85 - вхідні групи.

Як повідомив начальник відділу технічного нагляду КСП «Інженерні мережі» Павло Гладуненко, до початку морозів бригади упорядковують зовнішній вигляд під'їздів: міняють старі козирки, штукатурять, фарбують входи, оновлюють сходинки, поручні, при необхідності міняють вікна. Роботи на сходових маршах тривають всю зиму. Робочі впорядковують кабелі, ремонтують перила, сходи, фарбують стіни, міняють поштові скриньки тощо.

Зазначимо, що всього в Жовтневому районі на цей рік був запланований ремонт 149 вхідних груп (роботи завершені на Григорівському шосе, 75, пр. Любові Малої, 20 (раніше пр. Постишева), вул. Катаєва, 11 та за іншими адресами), а також восьми під'їздів (на пр. Дзюби, 4, вул. Дмитрівській, 20, в пров. Титаренківському, 20, Григорівському шосе, 10 та ін.).

Друкувати
Останні новини