У Жовтневому районі пройшло святкове підведення підсумків роботи дитячих садків
15 грудня 2015 16:39 Суспільство
У Жовтневому районі пройшло святкове підведення підсумків роботи дитячих садків Традиційна зустріч керівників дитячих садків з батьківськими комітетами пройшла 14 грудня на базі дошкільного навчального закладу №18 Жовтневого району.

Такі щорічні зустрічі представників батьківських комітетів з керівниками закладів освіти, на яких обговорюються проблемні питання діяльності дошкільних установ і підводяться підсумки спільної роботи, проводяться в районі з 2011 року з ініціативи районної адміністрації.

У заході взяли участь понад 80 батьків вихованців дошкільних установ Жовтневого району та керівники дитячих садків, а також люди, які приділяють увагу дошкільній освіті Жовтневого району - депутат Харківської обласної ради Ганна Кузнєцова, директор КСП «Харківміськліфт» Олексій Топчій та ін.

В ході заходу керівники дитячих садків №18, 32, 88, 143, 163, 231, 156 і 286 виступили з презентацією-звітом про роботу установ в 2015 році та інформацією про підготовку до нового, 2016 року, представники батьківських комітетів розповіли присутнім про плани на 2016 рік.

Крім того, напередодні новорічних свят для всіх присутніх пройшов концерт, на якому виступили батьки та вихованці дитячих садків району.

Друкувати
Останні новини