У Вірменському освітньому центрі розпочався навчальний рік
20 вересня 2021 11:12 Освіта
У Вірменському освітньому центрі розпочався навчальний рік Захід з нагоди початку нового навчального року пройшов у Харківському позашкільному навчальному закладі «Вірменський освітньо-культурний центр ім. Г. О. Алтуняна».

У ньому взяв участь директор Департаменту по роботі з громадськими об’єднаннями Нікіта Стєрін. Цього року, вперше за 12 років роботи центру, там сформували не один, а три класи першокласників, загалом - 45 учнів, які вивчатимуть вірменську мову та літературу, історію та культуру Вірменії, історію церкви, народний спів і танці, гру в шахи. 

Зазначимо, що Вірменський освітньо-культурний центр ім. Г. О. Алтуняна працює в Харкові з 2009 року, з 2010 року - при Почесному консульстві Республіки Вірменія в Харківській, Сумській, Полтавській і Луганській областях. Предмети викладають за затвердженою Міністерством освіти і науки України п'ятирічною програмою, яка надає можливість створювати факультативи у загальноосвітніх закладах. Випускники центру отримують свідоцтво про закінчення позашкільного закладу державного зразка.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини