У центрах адмінпослуг почали приймати документи у сфері держреєстрації актів цивільного стану
29 березня 2019 17:16 Місто
У центрах адмінпослуг почали приймати документи у сфері держреєстрації актів цивільного стану У всіх центрах надання адміністративних послуг міста Харкова тепер можна подати документи у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

Про це сьогодні, 29 березня, повідомила директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська.

«Мова йде про три послуги: розірвання шлюбу за згодою подружжя, яке не має дітей, зміна імені, внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення чи анулювання. Термін надання послуг - від 1 до 3 місяців. Документи приймають безпосередньо адміністратори центрів, які пройшли спеціальне навчання, а рішення ухвалюють працівники органів державної реєстрації актів цивільного стану», - розповіла Вікторія Китайгородська.

Нагадаємо, районні центри надання адміністративних послуг працюють з понеділка по п'ятницю, а регіональний і міський центри - додатково по суботах.

Пакет документів для отримання послуг - стандартний, з повним їх переліком можна ознайомитися на офіційному сайті Центру надання адміністративних послуг.

У планах міста - надавати послуги в сфері державної реєстрації народження, смерті та шлюбу.

«Харківський міський голова ставить перед нами важливі завдання - щоб послуги надавалися якісно, ​​з дотриманням усіх принципів відкритості, прозорості, доступності та законності. І ми розширюємо перелік наших послуг. Наші центри стали інтегрованими офісами, де можна отримати не просто одну послугу, а цілий комплекс послуг. Це зручно для жителів і гостей нашого міста», - підкреслила директор департаменту.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини