У травні пройде традиційний форум «Харків: партнерство в туризмі» (доповнено)
26 квітня 2019 14:36 Міжнародне співробітництво
У травні пройде традиційний форум «Харків: партнерство в туризмі» (доповнено) ХI Міжнародний туристичний форум «Харків: партнерство в туризмі» пройде в місті 24-26 травня.

Прес-конференція, присвячена цій події, пройшла сьогодні, 26 квітня, в прес-центрі Харківської міської ради.

Як повідомила заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва Юлія Згурська, на форумі українські та зарубіжні фахівці обговорять актуальні питання розвитку туристичної інфраструктури сучасних міст і обміняються досвідом, а представники туристичної індустрії зможуть встановити нові контакти і зміцнити партнерські відносини.

«Рівень фестивалю значно виріс. Так, вперше за всю історію форуму нас підтримала Всесвітня туристична організація (ЮНВТО) - найвпливовіша організація в сфері туризму в усьому світі, представник якої відвідає Харків. Також вперше в Україну приїде керівництво Всесвітньої федерації туристичних міст. Приїдуть делегації міст-побратимів. Розраховуємо на участь 20 міст з 15 країн, і підтвердили участь у форумі практично всі регіони України», - зазначила Юлія Згурська.

Начальник відділу розвитку туристичної інфраструктури та іміджевих проектів Департаменту міжнародного співробітництва Олексій Понікаровський повідомив, що в рамках форуму відбудеться конференція «Подієвий туризм як частина креативної економіки і економіки вражень». Вона складатиметься з чотирьох секцій:
1. «Подієвий туризм, креативна економіка та економіка вражень: сучасні виклики та тенденції».
2. «Smart-туризм».
3. «Маркетинг як фактор розвитку і промоції туристичних продуктів і дестинацій». 4. «Правове регулювання туризму».

Як повідомила директор творчої групи «Kailas-V» Яна Волк, в рамках форуму відбудеться нагородження переможців конкурсу проектів «Я люблю Харків». Цей конкурс був оголошений на початку квітня. Його основні теми: заходи щодо поліпшення туристичної інфраструктури, пропозиції щодо вдосконалення загальної інформаційної системи міста, з розвитку подієвого, ділового та спортивного туризму, створенню нових туристичних маршрутів та ін.

Також під час форуму «Харків: партнерство в туризмі» пройде Фестиваль мистецтв і подорожей. Як повідомив його організатор Олександр Чернобай, в його рамках демонструватимуться професійні відеоролики та фільми, присвячені темі подорожей. У фестивалі візьмуть участь близько 30 робіт, які були відібрані з більш ніж 1200 заявок, які надіслали зі 102 країн. Переможцями стали п'ять авторів з України, решта - іноземці.

На кінофестивалі будуть представлені номінації «Роуд-муві», «Тревел-фото», «Тревел-документалістика» і - вперше в Україні - «Дрон-відео», куди увійдуть роботи, зняті за допомогою квадрокоптера. Покази відбудуться 25 травня в кінотеатрі ім. Довженка.

Участь у ХI Міжнародному туристичному форумі «Харків: партнерство в туризмі» - безкоштовна. Реєстрація буде відкрита з 6 травня.
Друкувати
Останні новини