У таборі «Ромашка» відкрили літній сезон
13 червня 2019 11:49 Суспільство
У таборі «Ромашка» відкрили літній сезон Свято з нагоди відкриття літнього сезону пройшло в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Ромашка» комунального підприємства «Харківводоканал».

У ньому взяли участь перший заступник генерального директора КП «Харківводоканал» Олександр Коваленко, заступник генерального директора з загальних питань КП «Харківводоканал» Євген Дегтяр, а також співробітники табору, діти та їхні батьки.

У своєму привітанні Олександр Коваленко підкреслив, що колектив підприємства зробив все можливе, щоб забезпечити дітям комфортні умови для літнього відпочинку і оздоровлення.

«Щиро вітаю вас зі святом - відкриттям зміни. Упевнений, що ви прекрасно проведете час, навчитеся чогось нового, а вихователі обов'язково допоможуть вам розкрити свої таланти. Бажаю вам як слід оздоровитися, відпочити і знайти нових друзів», - сказав Олександр Коваленко.

У свою чергу Євген Дегтяр зазначив, що керівництво підприємства приділяє пріоритетне значення питанню оздоровлення та відпочинку дітей.

«Важливо і те, що діти, які тут відпочивають, згодом повертаються у «Ромашку» вихователями. Це свідчить про те, що заклад оздоровлення та відпочинку живе повноцінним життям, і дитячий сміх завжди супроводжуватиме відпочинок юних харків'ян», - підкреслив Євген Дегтяр.

Свято завершилося концертом, який підготували вихованці табору.

Друкувати
Останні новини