У суботу в парку Горького пройде 8-й спортивний фестиваль
08 вересня 2021 11:22 Спорт
У суботу в парку Горького пройде 8-й спортивний фестиваль Восьмий спортивний фестиваль «Kharkiv Sport City», приурочений до Дня фізкультури і спорту, відбудеться цієї суботи, 11 вересня, в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

Фестиваль спорту «Kharkiv Sport City» - щорічний захід, на якому представники спортивних організацій, клубів і федерацій міста презентують свої види спорту.

У цей день парк буде розділений на три зони:

- на центральній алеї будуть представлені понад 100 спортивних організацій і фітнес-клубів Харкова;
- в зоні єдиноборств (ліворуч від головної сцени) пройдуть майстер-класи;
- на головній сцені пройдуть показові виступи спортивних організацій.

Як повідомили організатори, гості фестивалю зможуть не тільки поспостерігати за виступами спортсменів, а й спробувати себе в різних видах спорту, випробувати силу і спритність на тренажерах, взяти участь у конкурсах і спортивному квесті й отримати призи.

«Наша стратегія розвитку фізкультури і спорту спрямована на те, щоб кожна дитина була фізично розвинена, щоб батьки показували своїм прикладом, що треба бути фізично здоровим. Крім того, спорт відволікає дітей від вулиці, не дає їм потрапити в небезпечне середовище. Ми показуємо і доводимо, що спортивним бути модно завжди. І саме для цього створюємо спортивну інфраструктуру, щоб задовольнити потреби і людей, і федерацій, щоб спорт став звичним і цікавим проведенням часу для кожної харківської родини», - зазначив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров.

Початок фестивалю - о 12:00. Вхід - вільний. Також проходитиме онлайн-трансляція спортивного свята на YouTube-каналі «Kharkiv Sport City».

До участі у фестивалі запрошуються спортивні клуби, федерації та організації міста. Заявку на участь можна надіслати на електронну пошту: office2012@citynet.kharkov.ua або зателефонувавши за номером +38 (057) 760-75-81, +38-066-707-77-88.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини