У США відзначили тридцятиріччя побратимства Харкова та Цинциннаті
21 жовтня 2019 09:27 Міжнародне співробітництво
У США відзначили тридцятиріччя побратимства Харкова та Цинциннаті Харків і Цинциннаті (штат Огайо, США) відзначають тридцятиріччя побратимських відносин.

16-19 жовтня представники Харківської міської ради, харківських шкіл і комунальних підприємств взяли участь в урочистостях, організованих товариством дружби «Харків-Цинциннаті», провели зустрічі в мерії Цинциннаті, з учасниками україно-американських освітніх і соціальних програм.

Угода, яка проголосила офіційне побратимство міст, була підписана 11 вересня 1989 року на площі «Fountain» в Цинциннаті. За час співпраці було реалізовано десятки проектів обміну досвідом в освіті і культурі. Крім того, американська сторона багато разів надавала значну практичну допомогу в забезпеченні Харкова медичним обладнанням та препаратами, здійснювала підтримку інклюзивних програм і багато іншого.

«Ми глибоко цінуємо дружбу і завжди неформальне розуміння і підтримку наших ініціатив і спільних проектів з Цинциннаті. Зміна політичних устроїв і керівників міст не послабила взаємний інтерес наших людей один до одного, стратегічну зацікавленість громад обох міст в продовженні муніципального співробітництва, у сфері управлінських технологій, освітнього і культурного обміну. Я гордий такою дружбою і щиро бажаю процвітання Цинциннаті», - сказано у вітальному листі Харківського міського голови Геннадія Кернеса, яке було озвучене на урочистостях.

Його колега Джон Кренлі, який очолює Цинциннаті з 2013 року, на зустрічі з делегацією Харкова розповів, що стежить за подіями в Україні і планує відвідати місто. «Я вражений рівнем електоральної підтримки Геннадія Кернеса. Упевнений, що це заслужена оцінка його зусиль зробити Харків комфортним і вести його в майбутнє», - зазначив він.

За взаємною згодою мерій, з наступного року 18 жовтня відзначатиметься як День дружби Харкова та Цинциннаті.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини