У справі про пожежу на ювелірній фабриці у слідства з'явилися нові підозрювані
19 лютого 2014 14:40
У справі про пожежу на ювелірній фабриці у слідства з'явилися нові підозрювані Нові підозрювані з'явилися під час слідства у справі щодо пожежі на Харківській ювелірній фабриці. Про це сьогодні, 19 лютого, повідомив начальник управління прокуратури Харківської області Артем Степанов. 

Він зазначив, що окрім директора ТОВ «Даймонд-Консалтинг», який зараз знаходиться в розшуку, підозрюваними стали власник поверхів будівлі, в якій сталася пожежа, Вілен Михайличенко, а також директор ТОВ «Харківська ювелірна фабрика» та інженер ТОВ «Даймонд-консалтинг». На даний момент вирішується питання щодо обрання для них запобіжного заходу. Всі вони підозрюються в скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.270 Кримінального кодексу («порушення правил техніки безпеки, що призвело до загибелі людей», передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 8 років). 

Артем Степанов повідомив, що у досудовому розслідуванні задіяні сім процесуальних керівників і 20 слідчих, опитано близько 400 свідків. Також проведені експертизи, які повинні встановити причини пожежі. Вже встановлені всі орендарі та суборендарі будівлі, де сталася пожежа. Всього в будівлі розміщувалося сім підприємств, які були пов'язані з виробництвом ювелірної продукції. Також слідство встановило, що загоряння сталося в приміщенні «Даймонд-Консалтинг». 

Нагадаємо, що 8 січня у виробничій будівлі Харківської ювелірної фабрики, розташованій на території підприємства «Хартрон», сталася пожежа, що охопила 4-й і 5-й поверхи будівлі. У результаті події загинули вісім чоловік. Попередня причина пожежі - вибух легкозаймистих речовин.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини