У спорткомплексі на Новгородській відкривають дитячі секції
09 червня 2021 14:46 Місто
У спорткомплексі на Новгородській відкривають дитячі секції Сучасний спорткомплекс у Харківській спеціалізованій школі №132 починає повноцінну роботу.

Сьогодні, 9 червня, спорткомплекс відвідав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

«Це дуже крутий спорткомплекс. Тут можна займатися волейболом, баскетболом, спортивною гімнастикою, скелелазінням, воркаутом та іншими видами спорту, але головне - щоб ви були здоровими. Займайтеся спортом на здоров'я», - звернувся до учнів Ігор Терехов.

Директор Харківської спеціалізованої школи №132 Ніна Симоненко повідомила, що в спорткомплексі будуть займатися понад 800 учнів навчального закладу та діти з інших шкіл. У ньому - п'ять залів, в яких одночасно зможуть тренуватися кілька класів. Наприклад, частина дітей грає у волейбол, а частина навчається гімнастиці. Також вона зазначила, що крім існуючого спорядження в спорткомплексі планується встановити столи для гри в шахи, які набирають популярність серед дітей.

Директор школи повідомила, що заняття в секціях почнуться з нового навчального року. Діти з інших навчальних закладів зможуть займатися вечорами, з 16:00 до 20:00.

Нагадаємо, що будівельні роботи в спорткомплексі завершилися в жовтні 2020 року, але секції в ньому не працювали, а зараз він повністю готовий для занять. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини