У соціальному центрі «Сім'я» працюють театр і розвиваючі групи для дітей
29 березня 2018 19:36 Суспільство
У соціальному центрі «Сім'я» працюють театр і розвиваючі групи для дітей У соціальному центрі «Сім'я» на Салтівському шосе, 246-а різні громадські організації проводять заняття і курси для дітей та дорослих.

Про це сьогодні, 29 березня, на конференції «Про реалізацію міського соціального проекту «Єдина соціальна мережа» у 2017 році та про напрями роботи у 2018 році» повідомив голова громадської організації «Ми Небайдужі» В'ячеслав Федорков.

За його словами, в центрі працюють психолого-логопедичні групи для дітей, розвиваючі інклюзивні групи, проводяться заняття музичної алгоритмики для дітей дошкільного віку, а також заняття для дітей з генетичними захворюваннями.

«Проводиться робота, орієнтована на науково-дослідницький пошук найбільш ефективного формування інклюзивного простору. Для дітей з хромосомними особливостями у нас проходять кулінарні майстер-класи, з хенд-мейду, ведеться робота щодо соціалізації таких дітей. Наприклад, для марафону, присвяченого людям з синдромом Дауна, батьки разом з дітьми створили ростові квіти. Також в центрі створена програма «Казкове дитинство» - це знайомство дітей з навколишнім світом: вони дивляться мультфільми, потім їх обговорюють або ставлять міні-вистави за їхніми сюжетами», - розповів В'ячеслав Федорков.

Також він зазначив, що в центрі проводять тренінги для підлітків і дорослих, юридичні консультації, працює школа сучасної психології для батьків, проводяться заняття танцювальної терапії. Крім того, працюють групи реабілітації нарко- та алкозалежних.

«Вони працюють не тільки з залежними людьми, але і з членами їхніх сімей, і цей комплексний підхід дає впевненість в тому, що програма реабілітації дасть позитивні результати», - зазначив В'ячеслав Федорков.

Нагадаємо, що соціальний центр «Сім'я» відкрився в Харкові 23 серпня 2017 року. Це спільний проект Харківської міської ради, Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та громадської організації «Ми Небайдужі».

Друкувати
Останні новини