У соціальному готелі пройшли пожежні навчання
17 січня 2018 13:47 Суспільство
У соціальному готелі пройшли пожежні навчання Комплексні пожежно-тактичні навчання пройшли сьогодні, 17 січня, в комунальному закладі «Соціальний готель».

У заході взяли участь представники Головного управління ДСНС України в Харківській області, міського відділу ДСНС та структурного підрозділу ДСНС Московського району, а також персонал і мешканці соціального готелю.

Як повідомив заступник начальника Головного управління ДСНС України в Харківській області Анатолій Торяник, соціальний готель - це новий об'єкт в місті з масовим перебуванням людей, тому рятувальникам необхідно було вивчити специфіку цієї установи.

«Мета таких навчань - навчити персонал того, як діяти в разі виникнення надзвичайної ситуації, і доповнити їх знання в цьому напрямку. Також необхідно відпрацювати дії особового складу підрозділів ДСНС, які залучаються до ліквідації пожежі та інших надзвичайних ситуацій на цьому об'єкті, зокрема, вивчити схему приміщення, евакуаційні виходи і найкоротший маршрут до готелю», - повідомив Анатолій Торяник.

Згідно з легендою навчань, в одному з приміщень установи вночі, коли на чергуванні знаходилось мінімум співробітників, сталося загоряння. Охоронець готелю викликав пожежників і разом з персоналом вивів з будівлі мешканців. Одного з постояльців довелося евакуювати із задимленого приміщення. Всього в навчаннях було задіяно 20 рятувальників, дві пожежні машини, бригада швидкої допомоги і психолог. Рятувальники розповіли персоналу про основні вимоги пожежної безпеки в установі і показали на практиці, як користуватися первинними засобами пожежогасіння.

«Дуже часто, коли ми виїжджаємо на пожежі, з'ясовується, що люди не знають, що можна на початковій стадії ліквідувати вогонь за допомогою вогнегасника. В результаті, до приїзду рятувальників, вогонь поширюється дуже швидко, особливо якщо є протяги або горючі матеріали», - зазначив начальник Харківського міського відділу ГУ ДСНС України в Харківській області Володимир Юрченко.

За його словами, після сьогоднішніх практичних навчань рятувальники продовжать навчання персоналу і постояльців готелю: для них щомісяця проводитимуть теоретичні заняття.

Нагадаємо, «Соціальний готель» - унікальний для України проект, створений за підтримки уряду Німеччини. Готель був офіційно відкритий 14 листопада 2017 року. Установа розрахована на 50 осіб (19 номерів). Готель розташований в будівлі територіального центру надання соціальних послуг Московського району. Сьогодні в соціальному готелі працюють 15 співробітників і проживають 9 постояльців.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини