У школах Ленінського району почали встановлювати відеокамери
30 жовтня 2015 13:23 Освіта
У школах Ленінського району почали встановлювати відеокамери Зовнішню систему відеоспостереження вже встановили в трьох школах Ленінського району.

Система працює в школах №57, 108 та гімназії №86. Як повідомив голова Адміністрації Ленінського району Максим Мусєєв, питання безпеки дітей завжди хвилювало батьків, а сьогодні, в такий непростий для країни час, стало особливо гостро.

«Сьогодні рівень безпеки бажає кращого. Ми почали встановлювати камери і продовжимо це робити в цьому і наступному роках. У планах райадміністрації - не тільки обладнати системою відеоспостереження всі школи району, а й забезпечити доступ батьків до камер через Інтернет, щоб вони могли бачити своїх дітей», - повідомив Максим Мусєєв.

Зокрема, у школі №108 камера виходить на майданчик біля центрального входу до навчального закладу й на стадіон. Як повідомила директор школи Людмила Закіпна, у навчальному закладі відео можна подивитися тільки в режимі реального часу. Запис зберігатиметься в райвідділі міліції, і в разі будь-якого правопорушення ним скористаються правоохоронні органи. За її словами, тепер вчителі і керівництво школи зможуть спостерігати за дітьми, коли вони займаються на спортмайданчику, і бачити всіх сторонніх, які проходять через шкільний двір.

У приміщенні шкіл, відзначили в райадміністрації, камери встановлювати поки не будуть, оскільки в цьому немає необхідності.

Також у планах Ленінського району встановити камери відеоспостереження на вулицях, де, за статистикою, відбувається більшість правопорушень. Очікується, що таким чином вдасться знизити рівень злочинності і забезпечити безпеку жителів району.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини