У Шевченківському районі замінюють мережі холодного водопостачання
24 вересня 2021 10:20 ЖКГ
У Шевченківському районі замінюють мережі холодного водопостачання Бригади КП «Харківводоканал» замінили близько 2,5 км мереж холодного водопостачання в Шевченківському районі з початку 2021 року.

Про це повідомив начальник служби зовнішніх водопровідних мереж комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Шевченківського району Андрій Целогородцев. За його словами, зокрема, зараз завершується перекладка трубопроводу по пр. Перемоги, 52/54. Там відремонтували водогін діаметром 200 мм, який проходить під проїжджою частиною.

«Металеві труби, що відслужили свій термін, замінюємо на сучасні поліетиленові. Водопостачання вимикали тільки на короткий час перемикання мереж. Оперативно наведемо лад після розриття та передамо ділянку дорожнім службам для подальшого облаштування», - зазначив Андрій Целогородцев.

Він повідомив, що також зараз робітники приводять до ладу територію після ремонту по пр. Перемоги, 68-б, де замінили 30 м аварійної ділянки мереж діаметром 300 мм. Начальник служби мереж зазначив, що зношений водогін часто підтікав, що призводило до підтоплення підвалу сусіднього будинку. Тепер проблему усунули.

Андрій Целогородцев підкреслив, що ремонтні роботи з заміни та санації технічно зношених мереж ведуться по всьому району згідно з графіком, щоб підготувати трубопроводи до опалювального сезону та надавати якісну послугу. Крім того, бригади оперативно усувають аварійні ситуації.

Зазначимо, що всього в планах КП «Харківводоканал» - оновити в 2021 році 24 км трубопроводів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини