У Шевченківському районі замінюють мережі холодного водопостачання
10 грудня 2020 17:35 ЖКГ
У Шевченківському районі замінюють мережі холодного водопостачання Бригади КП «Харківводоканал» у Шевченківському районі замінили близько 6 км технічно зношених мереж холодного водопостачання.

Як повідомив заступник директора з виробництва комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Микола Завада, зараз ремонтні роботи ведуться за адресою: вул. Клочківська, 197.

«Заміні підлягає ділянка технічно зношених мереж діаметром 300 мм і довжиною 85 м. Мережі розташовані в складних геологічних умовах, але перекладку водоводу плануємо завершити до кінця грудня», - зазначив Микола Завада.

За його словами, на час проведення підготовчих робіт водопостачання триває в повному обсязі. Якщо виникне необхідність відключити водопостачання, підприємство підвозитиме воду мешканцям в автоцистернах.

Також він додав, що на цій ділянці попередньо встановлено регулятор тиску води. Він підтримує стабільний напір в системі водопостачання і запобігає можливим перепадам тиску і, як наслідок, істотно продовжує термін експлуатації трубопроводу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини