У Шевченківському районі ведуться внутрішньоквартальні ремонти
29 липня 2021 16:14 ЖКГ
У Шевченківському районі ведуться внутрішньоквартальні ремонти Ремонт внутрішньоквартальних доріг і тротуарів ведуть комунальні служби у дворах житлових будинків у Шевченківському районі.

Зокрема, роботи з благоустрою розпочаті у дворах житлових будинків по вул. Клочківській, 726 та вул. Олексіївській, 14. Ремонт виконується за дорученням секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова.

За словами голови Адміністрації Шевченківського району Володимира Котковського, тут відновлюється асфальтне покриття внутрішньоквартальної дороги і пішохідних зон. Раніше у дворах були замінені комунікації холодного та гарячого водопостачання.

Також у Шевченківському районі провели ремонт пішохідних зон біля житлового будинку по вул. Шекспіра, 10 і розпочато роботи з облаштування тротуару на ділянці між будинками по вул. Шекспіра, 6-12.

Вже завершено ремонт асфальтобетонного покриття пішохідних зон і тротуарів у дворі багатоквартирного житлового будинку по вул. Тобольській, 43-а. Ця адреса була внесена в план робіт на 2021 рік після звернення мешканців до секретаря міської ради Ігоря Терехова.

Крім того, тривають роботи з облаштування тротуару у дворі житлового будинку по вул. Тобольській, 38-а.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини