У Шевченківському районі облаштують нове джерело і відремонтують низку будинків
29 квітня 2021 16:44 Місто
У Шевченківському районі облаштують нове джерело і відремонтують низку будинків Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 29 квітня, зустрівся з жителями Шевченківського району.

Одинадцять осіб звернулися до нього з проханням виділити матеріальну допомогу на проведення операцій, дороговартісне лікування, реабілітацію після тривалої хвороби, і всім їм буде надана допомога.

Крім того, за зверненням мешканки будинку по вул. Аграрній, 6-а буде упорядкована територія біля джерела поруч з будинком по вул. Семена Кузнеця, 64. Там необхідно відремонтувати тротуар і обладнати місце для набору води, яка, за визначенням спеціалістів, відповідає всім санітарним нормам.

У ліцеї №89 встановлять автоматичну пожежну сигналізацію, а в школі №150 до початку нового навчального року виконають ремонт санвузлів на першому і другому поверхах.

Також жителі району попросили встановити світлофори на перетині вул. 23 Серпня, вул. Шекспіра і пров. Аральського, на переході по пр. Людвіга Свободи (зупинка «АТС 336») і на перетині пр. Перемоги і вул. Ахсарова. Ігор Терехов повідомив, що фахівці виїдуть на місце і реалізують відповідні проєкти, щоб убезпечити дорожній рух. З такою ж метою на пішохідному переході в районі будинку №1 по вул. Шатилівський планується встановити макет людини, що переходить дорогу, щоб водії знижували швидкість, і конструкцію, аналогічну лежачому поліцейському.

Крім того, міська рада допоможе жителям району вирішити низку житлових питань. Так, однієй зі співробітниць СКП «Харківзеленбуд» допоможуть у приватизації житлової площі, іншій - поліпшити житлові умови. Ігор Терехов повідомив, що для самотньої матері будуть шукати житло більшої площі, і запропонував їй взяти участь у міській програмі придбання доступного житла на пільгових умовах. Також на вигідних умовах квартиру зможе придбати одна з вимушених переселенок.

Ще частина звернень жителів району стосувалася ремонту під'їздів. Зокрема, в цьому році планується виконати ремонт під'їздів із заміною вікон за наступними адресами: під'їзду №8 у будинку по пр. Науки, 12, під'їзду №2 по пр. Людвіга Свободи, 35, під'їзду №3 по пр. Перемоги, 64 , під'їзду №8 по вул. Данилевського, 17 та ін. Крім того, в планах на цей рік - виконати ремонт покрівлі із заміною жолобів на будинку в пров. 23 Серпня, 8.

Також в районі продовжаться ремонти внутрішньоквартальних доріг і встановлять майданчик для вигулу собак в районі будинків по пр. Перемоги, 71, 71-б, 75, 77 і 79. Для облаштування майданчика, за словами Ігоря Терехова, будуть виділені додаткові кошти з бюджету міської територіальної громади.

Секретар міської ради зазначив, що основні ремонтні роботи будуть проводитися до осені.

«Багато прохань вимагають невідкладного вирішення, тому ми так формуємо бюджет, щоб відразу реагувати на виникаючі питання. Також нам необхідно встановлювати дитячі майданчики, ремонтувати покрівлі, виконувати капітальний і ямковий ремонт доріг. Після зими потрібно виконати комплекс робіт, щоб привести внутрішньобудинкові території до ладу. Будемо працювати. Традиційно на день народження міста, 23 серпня, ми підбиваємо підсумок виконаного за рік», - повідомив після зустрічі Ігор Терехов.

Зазначимо, що зараз у Харкові ремонтні роботи виконують у 460 під'їздах.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини