У саду Тіволі ветеранів привітали з Днем Перемоги
09 травня 2015 18:13 Суспільство
У саду Тіволі ветеранів привітали з Днем Перемоги Святкові заходи, присвячені Дню Перемоги, пройшли сьогодні, 9 травня, в саду Тіволі у Ленінському районі.

З 70-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса ветеранів привітала заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан, яка зачитала привітання від мера Харкова.

Світлана Горбунова-Рубан побажала ветеранам і жителям Ленінського району міцного здороьвя, благополуччя і миру. «Велике свято крокує планетою, нашою країною і нашим містом  Харковом. І наш обов'язок - берегти пам'ять про цю війну і про цю перемогу», - зазначила заступник міського голови.

У свою чергу всіх присутніх з Днем Перемоги привітав голова Адміністрації Ленінського району Максим Мусєєв. «Наше спільне завдання - не дати приводу і можливості переписати історію, переписати заслуги наших дідів і прадідів, які ціною свого життя, свого здоров'я захищали нашу Батьківщину, здобули перемогу в цій страшній війні», - зазначив Максим Мусєєв.

Керівник району вручив учасникам бойових дій, представникам ветеранських організацій, Товариства Червоного Хреста почесні грамоти Адміністрації Ленінського району та подяки голови райадміністрації.

Максим Мусєєв побажав усім присутнім мирного неба і запевнив, що міська влада робить і робитиме все можливе для збереження миру та спокою в місті.

У цей день в саду Тіволі школярі та творчі колективи району читали вірші про війну і виконували пісні воєнних років. На завершення свята всіх пригостили польовою кашею.

Друкувати
Останні новини