У районах міста вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
15 грудня 2014 10:37 Суспільство
У районах міста вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС Заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС пройшли в районах міста.

 

Так, 12 грудня в Комінтернівському районі на алеї Слави в парку культури і відпочинку ім. Артема відбувся траурний мітинг в пам'ять про померлих учасників ліквідації трагедії на Чорнобильській АЕС. У траурному мітингу та покладанні квітів до пам'ятника загиблим взяли участь представники Адміністрації Комінтернівського району, районної організації «Союз Чорнобиль», представники підприємств і установ, а також жителі району.

Після мітингу для ліквідаторів був організовано святкування в кафе, де вони були нагороджені грамотами Адміністрації Комінтернівського району та Почесними грамотами народних депутатів України Анатолія Денисенка та Віталія Хомутинника.

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у Фрунзенському районі відбулося покладання квітів до пам'ятного знака тим, хто запобіг найбільшій техногенній катастрофі. Данину світлої пам'яті померлих ліквідаторів віддали представники організацій, установ району, члени ветеранської громадської організації Фрунзенського району «Ветерани війни - інваліди Чорнобиля», жителі району. Захід став скорботним нагадуванням про важку перемогу людини над вогнем, який охопив реактор атомної станції.

В рамках пам'ятного дня в Адміністрації Фрунзенського району була проведена зустріч членів активу громадської організації ліквідаторів-чорнобильців з головою районної адміністрації Тетяною Топчій, а також представниками прокуратури району, районного управління Пенсійного фонду, районного управління праці та соціального захисту населення. Під час зустрічі обговорювалися актуальні питання соціальних гарантій ветеранам - учасникам ліквідації наслідків ЧАЕС, пенсійного забезпечення інвалідів-ліквідаторів.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини