У районах міста вшановують ліквідаторів (доповнено)
14 грудня 2017 15:20 Суспільство
У районах міста вшановують ліквідаторів (доповнено) Заходи, присвячені Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, пройшли в Індустріальному та Немишлянському районах.

Напередодні, 12 грудня, в управлінні праці та соціального захисту Індустріального району пройшов круглий стіл з питань соціального забезпечення вдів учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

13 грудня голова Адміністрації Індустріального району Ольга Вельможна провела прийом представників Індустріальної районної організації інвалідів «Союз Чорнобиль України». Вона висловила слова подяки присутнім за мужність і героїзм, які вони проявили під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

«Від щирого серця бажаю всім, хто в тій чи іншій мірі постраждав від Чорнобильської катастрофи і хто брав участь в ліквідації її наслідків, довгих років життя, наповнених любов'ю і турботою рідних і всього суспільства», - зазначила глава району.

Ольга Вельможна вручила чорнобильцям Почесні грамоти та Подяки голови Адміністрації Індустріального району. Після цього представники адміністрації, чорнобильці та жителі району провели мітинг-реквієм та поклали квіти до пам'ятного знаку в парку «Зелений гай».

Пам'ять загиблих ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС вшанували і в Немишлянському районі. Керівництво району, представники підприємств, установ і організацій сьогодні, 13 грудня, поклали квіти до пам'ятного знаку по вул. Харківських Дивізій, 12/21 і вшанували пам'ять героїв хвилиною мовчання.

В рамках Дня вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС в районній адміністрації відбувся круглий стіл за участю голови адміністрації Тетяни Топчій, представників районної ветеранської громадської організації «Ветерани війни - інваліди Чорнобиля», представників районних управлінь праці та соціального захисту, Пенсійного фонду, медустанов. Темою обговорення стало медичне обслуговування та соціальне забезпечення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Сьогодні, 14 грудня, пам'ять загиблих при ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи вшанували і в Московському районі. Представники адміністрації, громадських організацій, а також чорнобильці та жителі району поклали квіти до пам'ятного знаку «Захисникам Вітчизни» в парку «Перемога» і вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Друкувати
Останні новини