У районах міста вітають соціальних працівників
30 жовтня 2015 16:13 Місто
У районах міста вітають соціальних працівників Святкові заходи, присвячені Дню соціального працівника, пройшли сьогодні, 30 жовтня, в Орджонікідзевському та Жовтневому районах.

В Орджонікідзевському районі голова райадміністрації Ольга Вельможна від імені міського голови Геннадія Кернеса привітала соціальних працівників з їхнім професійним святом і подякувала всім за сумлінну працю, милосердя, добре і чуйне ставлення до людей, високий рівень професійної майстерності. Кращим соціальним працівникам голова райадміністрації вручила грамоти Адміністрації Орджонікідзевського району та подарунки.

Напередодні професійного свята представників соціальної сфери привітала і голова Адміністрації Жовтневого району Тетяна Цибульник. Вона звернулася до соціальних працівників зі словами подяки за відданість роботі, за душевне тепло, яке вони дарують оточуючим в найскладніших життєвих ситуаціях. 21 працівник районних управлінь праці та соціального захисту населення, Пенсійного фонду, територіального центру та служби у справах дітей був нагороджений Почесними грамотами та Подяками Адміністрації Жовтневого району. Подарунком для присутніх став виступ творчих колективів.

Також сьогодні прийом з нагоди Дня соціального працівника пройшов в Адміністрації Червонозаводського району, на який були запрошені керівники та працівники соціальних служб. Голова адміністрації Ганна Головчанська привітала і подякувала соціальним працівникам за плідну працю, високий професіоналізм у вирішенні проблем соціального захисту населення та чуйне ставлення до жителів району. Кращим соціальним працівникам вручили грамоти адміністрації.

Нагадаємо, що сьогодні з нагоди Дня соціального працівника святковий прийом пройшов у міській раді. 

Друкувати
Останні новини