У районах Харкова проходять суботники
19 серпня 2017 13:43 Суспільство
У районах Харкова проходять суботники Прибирання території проводиться в районах Харкова напередодні святкування Дня міста.

Так, у Слобідському районі сьогодні, 19 серпня, пройшов суботник в парку Машинобудівників, де відбудуться основні районні заходи, присвячені 74-й річниці визволення Харкова та Дню міста. У парку покосили траву і вирубали чагарники, обрізали сухі гілки дерев, зібрали і вивезли сміття, а також пофарбували лавки.

Крім того, прибирання провели на центральних магістралях, в парках і скверах, навколо навчальних і лікувальних закладів, на території ринків, торговельних майданчиків, навколо супермаркетів і магазинів, на вулицях і на безгоспних територія. Так, покосили траву і вирубали поросль на Московському проспекті, проспектах Гагаріна, Льва Ландау, Героїв Сталінграда, Петра Григоренка, а також на вулицях Зерновій, Ньютона, Плеханівській, Молочній та Танкопія. У дворах житлових будинків провели благоустрій дитячих майданчиків.

У прибиранні взяли участь представники громадських організацій, співробітники адміністрації району, місцеві мешканці, курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ, представники підприємств району.

За підсумками суботника в Слобідському районі вивезли понад 40 куб. м сміття, пофарбували 50 лавок, побілили дерева, а також встановили 130 євроурн. Всього у благоустрої району взяли участь понад 1870 осіб і було задіяно 55 одиниць спецтехніки.

Крім того, прибирання території провели в Шевченківському районі. Так, силами працівників адміністрації району, комунальних підприємств і працівників бюджетних організацій навели лад навколо дитячих садків і шкіл, прибрали сміття і листя уздовж «червоних ліній», а також покосили траву і вирубали чагарники.

Друкувати
Останні новини