У притулку для бездомних тварин триває благоустрій території
16 травня 2012 13:50
У притулку для бездомних тварин триває благоустрій території Основні роботи з будівництва Центру утримання безпритульних тварин уже виконано.

Про це сьогодні, 16 травня, у прес-центрі Харківської міської ради повідомив директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков.

Тепер у центрі триває благоустрій території: завозять чорнозем, кладуть асфальт, планують газони. «Виконання робіт з благоустрою - на рівні 30%. Але ми працюємо ударними темпами і плануємо, що до кінця місяця, якщо не завадить погода, благоустрій буде закінчено», - зазначив Роман Нехорошков.

Він також повідомив, що вже готові вольєри на 500 тварин. Найближчим часом закінчиться будівництво круглого вольєра на 100 тварин. Роботи в основній будівлі, де буде притулок для кішок, ветеринарна клініка та адміністративні приміщення, практично завершено, на сьогодні там закінчують оздоблення приміщень.

Відкрити центр планують наприкінці травня.

Як повідомив Роман Нехорошков, цього року планується відловити близько 6,5 тис. бродячих тварин. На сьогодні виловлено 2,5 тис.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини