У політеху відбудуться міжнародні конференції з історії та літератури
18 грудня 2012 16:54
У політеху відбудуться міжнародні конференції з історії та літератури Міжнародні науково-практичні конференції, присвячені питанням історії та літератури, відбудуться 19-20 грудня в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут».

Як повідомляють організатори, тема конференції з історії - «Переяславська рада: її історичне значення та перспективи розвитку східнослов'янської цивілізації», а з літератури - «Простір літератури, мистецтва й освіти - шлях до миру, злагоди і співпраці між слов'янськими народами».

У конференціях візьмуть участь науковці, письменники, політики, дипломати з України, Росії і Болгарії. Організатори підкреслюють, що такі заходи допоможуть вивчити проблеми міжнаціональних відносин на пострадянському просторі, особливості їхнього розвитку, шляхи культурної, освітньої та економічної співпраці.

Конференції пройдуть за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Харківської обласної ради й облдержадміністрації, а також Інституту Східнослов'янської цивілізації та харківського відділення Спілки письменників Росії.

Заходи пройдуть з 10:00 у головному (ректорському) корпусі по вул. Фрунзе, 21.
Друкувати
Останні новини