У поліклініці №11 проходять медичні профогляди ветеранів
03 квітня 2017 12:23 Медицина
У поліклініці №11 проходять медичні профогляди ветеранів Починаючи з березня 2017 року, в Харківській міській поліклініці №11 проводяться медичні профогляди ветеранів війни.

Відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни та їхні соціальні гарантії», вже другий місяць у медичній установі тривають комплексні профілактичні огляди пільгових категорій населення, серед яких ветерани війни, діти війни, учасники бойових дій та інваліди війни. За цей час на прийомах побувало понад 1,5 тис. ветеранів.

З урахуванням побажань пільговиків був обраний оптимальний формат організації і проведення медоглядів. Щосуботи в спеціально відведеному приміщенні прийом одночасно ведуть півтора десятка лікарів різного профілю, в т.ч. терапевти, невропатологи, хірурги, офтальмологи і стоматологи.

Якщо в першу суботу березня прийшли 105 пацієнтів, то вже за тиждень їх було понад 250.

Крім огляду медики пропонують зробити електрокардіограму серця, перевірити гостроту зору і виміряти внутрішньоочний тиск, пройти флюорографічне обстеження та онкоогляд, здати клінічні аналізи.

«Все це дозволяє скласти план лікування для кожного пацієнта, зробити призначення, у випадку необхідності записати на прийом до фахівців інших медичних спеціальностей або на додаткове обстеження. Пацієнти чекають ці прийоми, активно відгукуючись на наші запрошення, дякують за їх організацію. Тому ми хочемо продовжити таку практику», - зазначила головний лікар поліклініки №11 Олена Шаповалова.

Довідка. Харківська міська поліклініка №11 розрахована на 750 відвідувань за зміну. В її структурі - 12 відділень, в т.ч. п'ять терапевтичних, два стоматологічних, жіноча консультація та інші профільні відділення. Ведеться прийом за 27 лікувальними спеціальностями. Колектив закладу налічує майже 450 співробітників, з них понад 170 лікарів і майже 200 медсестер.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини