У Покровську будуватимуть притулок для безпритульних тварин за харківським зразком
07 червня 2021 16:02 Місто
У Покровську будуватимуть притулок для безпритульних тварин за харківським зразком Делегація з Покровська (Донецька область) сьогодні, 7 червня, відвідала КП «Центр поводження з тваринами», щоб перейняти досвід для створення аналогічного притулку у себе в місті.

Директор комунального підприємства Юлія Цибулька розповіла гостям, що перед тим як почати проєктування притулку в Харкові, вона відвідала такі ж установи в Берліні, Будапешті та Празі, і від кожної з них було взято найкраще. Так в Україні з'явився перший муніципальний і такий, що відповідає європейським нормам, притулок для тварин.

Представники Покровської міської ради оглянули ветеринарну клініку, зону прилаштування тварин, карантинний майданчик, територію для вигулу собак, адміністративно-побутові приміщення, склади для обладнання і кормів. Також вони цікавилися нюансами проєктування притулку - розмірами вольєрів, оснащенням ветеринарної клініки, кількістю необхідного персоналу тощо.

«Ми пишаємося тим, що саме з нашого підприємства беруть приклад інші міста України. Це означає, що притулків для тварин в країні стане більше, а безпритульних кішок і собак на вулицях - менше. Але найголовніше, що у цих тварин з'явиться шанс знайти господарів і нову сім'ю», - зазначила Юлія Цибулька.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини