У парку Горького пройде «Марш миру» і концерт на честь Дня Перемоги
08 травня 2019 14:52 Культура
У парку Горького пройде «Марш миру» і концерт на честь Дня Перемоги Заходи з нагоди Дня пам'яті і примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні пройдуть 8-9 травня в Центральному парку культури і відпочинку імені Горького.

Сьогодні в парку висадять маки на Клумбі Пам'яті і пройдуть відкриті майстер-класи з виготовлення цих квітів. Увечері на головній сцені відбудеться концерт «Марш миру» учасників Клубу Візбора, а у Французькому парку акордеоніст виконає мелодії воєнних років. О 20:00, якщо буде гарна погода, під відкритим небом покажуть фільм «У бій ідуть лише «старі».

Завтра, 9 травня, пройде традиційний музично-театральний фестиваль «Вклонімося великим тим рокам». Творчі колективи виступлять в Ретро-парку, Французькому парку і на головній сцені. Після концерту на головній сцені буде представлена ​​театральна замальовка «Діти війни». У березовому гаю біля канатної дороги розташується артистична інсталяція «Привал», де можна буде послухати пісні на патефоні, сфотографуватися біля багаття і пройти смугу перешкод.

О 17:00 на головній сцені відбудеться концерт оркестру Національної гвардії України. О 20:00, за гарної погоди, гості парку знову можуть подивитися фільм «У бій ідуть лише «старі».

З більш детальною програмою заходів можна ознайомитися тут.

Друкувати
Останні новини