У парку Горького проходять заходи для школярів
09 січня 2019 17:46 Суспільство
У парку Горького проходять заходи для школярів Різні заходи для дітей, у яких зараз зимові канікули, проходять у Центральному парку культури і відпочинку імені Горького.

Сьогодні, 9 січня, ввечері на головній сцені пройдуть святкове шоу і молодіжна дискотека. У розважальному центрі з 17:00 до 18:00 пройде шоу для дітей «Сюрприз для Сніговика» від творчої студії «PinGwin», а після - дискотека з Ельфами. 

Завтра, 10 січня, на сцені парку відбудеться танцювальна програма «Одного разу морозним ранком», після - дитяче шоу «Хто вкрав Новий Рік?». З 14:30 до 15:30 пройде лялькова вистава «Хатинка луб'яна», потім - конкурсно-розважальна програма «Казкове містечко», зимові забави, хороводи біля ялинки, а ввечері (з 18:00) - концерт групи «On Stage» і молодіжна дискотека. У Розважальному центрі, починаючи з 14:00, заплановані розважальна програма «Одного разу в казці», майстер-класи «Поробки-витівки», дитяче шоу «Витівки Тітоньки Застуди» і дискотека з Ельфами. У Лігві Біллі Кіда пройдуть лазертаг-бої, музичний спектакль «Техаський Новий Рік», казкова дискотека «Карнавальна ніч» з ростовими ляльками.

У п'ятницю, 11 січня, на головній сцені відбудеться конкурсно-розважальна програма «Казкове містечко», ввечері виступить ансамбль «3+2» і пройде молодіжна дискотека з Pj-підтримкою.

Зазначимо, що також в парку продовжує працювати новорічний ярмарок і будиночок Діда Мороза.

З повною програмою заходів можна ознайомитися тут

Друкувати
Останні новини