У парку Горького діти зможуть обмінятися іграшками
12 вересня 2018 15:16 Культура
У парку Горького діти зможуть обмінятися іграшками Свято забутих іграшок відбудеться у неділю, 16 вересня, в Центральному парку культури і відпочинку імені Горького.

У цей день будь-яка дитина зможе подарувати нове життя своїм старим іграшкам і взяти участь у ярмарку забутих іграшок. Для цього потрібно вибрати вдома іграшки, якими вже ніхто не грається, і привезти до парку. Іграшки повинні бути чистими і неполаманими. Ярмарок забутих іграшок відкриється на центральній алеї о 14:00 і триватиме до 19:00. Для участі у заході потрібно буде зареєструватися у аніматора і отримати місце за спеціальним столом. Діти можуть продавати іграшки, обмінюватися ними з іншими дітьми, дарувати - за своїм бажанням. 

Також цього дня діти зможуть пограти у старі вуличні гри: резиночку, класики, «море хвилюється», «їстівне-ніїстівне» та інші. На центральній алеї відкриється ігротека з настільними іграми, відбудеться майстер-клас з фінської грі «мёлкі».

На сцені на центральній алеї пройдуть конкурсні програми, ляльковий спектакль, виступ групи «Льюїс Керролл», шоу від «Лабораторії божевільних вчених» та шоу мильних бульбашок. А на головній сцені протягом дня діти веселитимуться з героями казкового шоу, подивляться виставу «Забуті іграшки» театру «Мадригал».

Святковий вечір продовжить кавер-група, після концерту якої відбудеться молодіжна дискотека.

З повною програмою заходу можна ознайомитися тут.

Друкувати
Останні новини