У Палацах культури і спорту міста перевірять рівень пожежної безпеки
21 грудня 2018 15:19 Місто
У Палацах культури і спорту міста перевірять рівень пожежної безпеки У всіх міських Палацах культури і спорту, де в період свят проходитимуть новорічні вистави, перевірять стан протипожежної безпеки.

Таке доручення дав сьогодні, 21 грудня, на засіданні Міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій перший заступник міського голови Ігор Терехов Харківському міському відділу ГУ ДСНС України в Харківській області. Перший віце-мер зазначив, що в період новорічних свят ці об'єкти повинні бути зоною підвищеної уваги ДСНС.

«Усі абсолютно місця, де проходитимуть новорічні вистави, ви зобов'язані перевірити. І якщо є хоч найменша загроза того, що десь щось не готове або несправне, краще там заходи не проводити. Давайте не чекати катаклізмів, а ще раз все перевіримо і підготуємо. Акценти треба розставити таким чином, щоб ми провели всі новорічні свята без ексцесів», - підкреслив Ігор Терехов.

Особливу увагу перший віце-мер акцентував на Палаці спорту на пр. Петра Григоренка, де цього року пройде головна новорічна вистава міста, яку планують відвідати близько 40 тис. дітей.

«Ви повинні разом з керівником Палацу спорту окремо провести планові протипожежні навчання, і щоб кожен співробітник установи розумів, куди йти і що робити в разі виникнення надзвичайної ситуації, в тому числі знати, де знаходяться евакуаційні виходи, і щоб всі вони працювали. Крім того, під час вистави біля Палацу спорту мають чергувати бригада швидкої допомоги і наряд співробітників ДСНС», - підкреслив Ігор Терехов.

За словами начальника Харківського міського відділу ГУ ДСНС України у Харківській області Володимира Юрченка, навчання проведуть у Палаці спорту вже завтра, 22 грудня. У них візьмуть участь усі служби і структурні підрозділи ДСНС.

Крім того, Ігор Терехов зобов'язав співробітників Державної служби з надзвичайних ситуцій провести після зимових канікул повторні навчання з протипожежної безпеки в школах.

«У кожній школі міста повинні пройти уроки з евакуації, щоб викладачі розуміли, як діяти в разі надзвичайних ситуацій, задимлення та іншого, куди вони ведуть дітей, щоб не виникло стовпотворіння. Я вас зобов'язую провести такі заняття разом з інструкторами ДСНС, і така робота повинна проводитися в місті постійно і системно», - сказав Ігор Терехов.

У свою чергу директор Департаменту Ольга Деменко зазначила, що уроки безпеки пройдуть у навчальних закладах ще й перед початком зимових канікул.

«В кінці чверті в школах проведуть уроки безпеки, тому що на канікулах серед дітей трапляється багато побутових травм. Тобто один урок ми проведемо перед початком канікул, ще один - на початку нового семестру», - повідомила Ольга Деменко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини