У Новобаварському районі відновлюють подачу води харків'янам
07 травня 2022 14:16 ЖКГ
У Новобаварському районі відновлюють подачу води харків'янам Бригади аварійно-відновлювальних робіт КП «Харківводоканал» оперативно усувають пошкодження на трубопроводах холодного водопостачання у Новобаварському районі.

Як повідомив сьогодні, 7 травня, начальник Новобаварського району служби зовнішніх водопровідних мереж Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Євген Сальков, з початку війни підприємство обслуговує всі будинки у місті, а його дільниця відповідає за всі будинки в районі.

«Обов'язків додалося, надходить багато заявок на ремонтні роботи саме в тих будинках, які раніше були на балансі інших організацій. Вчора, наприклад, відремонтували ввід в один із будинків на вулиці Архангельській, де зношені мережі підтоплювали підвальне приміщення, а компанія, що підтримувала сервіс, самоусунулася від своїх зобов'язань. У підвалі цього будинку ховаються мешканці під час обстрілів, тож роботу виконали оперативно, і зараз там сухо», - наголосив Євген Сальков.

Він зазначив, що у прерогативі залишається відновлення трубопроводів великого діаметру, щоб без водопостачання не залишалася значна кількість споживачів.

Сьогодні аварійники районної служби усувають чотири пориви на трубопроводах різних діаметрів, де вже ведуться земляні та ремонтні роботи.

«Жодна заявка харків'ян на проведення ремонтних робіт не залишається поза увагою. Тому доводиться працювати дуже оперативно, але при цьому якомога якісніше», - наголосив Євген Сальков.

За інформацією диспетчерської служби комплексу «Харківводопостачання» вчора, 6 травня, аварійні бригади провели ремонтні роботи на 11 ділянках трубопроводів холодної води, також відновили та усунули пориви в 11 оглядових колодязях. Сьогодні 17 бригад комплексу знову взяли у роботу 11 аварійних ділянок на зовнішніх мережах водопостачання у всіх районах міста.

1 648 / 5 000

Результаты перевода

Як повідомив сьогодні, 7 травня, начальник Новобаварського району служби зовнішніх водопровідних мереж Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Євген Сальков, з початку війни підприємство обслуговує усі будинки у місті, а його ділянка відповідає за всі будинки в районі. «Роботи та обов'язків додалося, надходить багато заявок на ремонтні роботи саме в тих будинках, які раніше були на балансі інших організацій та компаній. Вчора, наприклад, відремонтували введення в один із будинків на Архангельській вулиці, де зношені мережі підтоплювали підвальне приміщення, а компанія, що підтримує сервіс, усунулась від своїх зобов'язань. У підвалі цього будинку ховаються мешканці під час обстрілів, тож роботу виконали оперативно і зараз там сухо», - наголосив Євген Сальков. Він зазначив, що у прерогативі залишається відновлення трубопроводів великого діаметру, щоб без водопостачання не залишалася значна кількість споживачів. Сьогодні аварійники районної служби усувають чотири пориви на трубопроводах різних діаметрів, де вже ведуться земляні та ремонтні роботи. «Жодна заявка харків'ян на проведення ремонтних робіт не залишається поза увагою. Тому доводиться працювати дуже оперативно, але при цьому якомога якісніше», - наголосив Євген Сальков. За інформацією диспетчерської служби Комплексу «Харківодопостачання» вчора, 6 травня, аварійні бригади провели ремонтні роботи на 11 ділянках трубопроводів холодної води, також відновили та усунули пориви на 11 оглядових колодязях. Сьогодні 17 бригад комплексу знову взяли на роботу 11 аварійних ділянок на зовнішніх мережах водопостачання у всіх районах міста.
1 648 / 5 000

Результаты перевода
Як повідомив сьогодні, 7 травня, начальник Новобаварського району служби зовнішніх водопровідних мереж Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Євген Сальков, з початку війни підприємство обслуговує усі будинки у місті, а його ділянка відповідає за всі будинки в районі.
«Роботи та обов'язків додалося, надходить багато заявок на ремонтні роботи саме в тих будинках, які раніше були на балансі інших організацій та компаній. Вчора, наприклад, відремонтували введення в один із будинків на Архангельській вулиці, де зношені мережі підтоплювали підвальне приміщення, а компанія, що підтримує сервіс, усунулась від своїх зобов'язань. У підвалі цього будинку ховаються мешканці під час обстрілів, тож роботу виконали оперативно і зараз там сухо», - наголосив Євген Сальков.
Він зазначив, що у прерогативі залишається відновлення трубопроводів великого діаметру, щоб без водопостачання не залишалася значна кількість споживачів.
Сьогодні аварійники районної служби усувають чотири пориви на трубопроводах різних діаметрів, де вже ведуться земляні та ремонтні роботи.
«Жодна заявка харків'ян на проведення ремонтних робіт не залишається поза увагою. Тому доводиться працювати дуже оперативно, але при цьому якомога якісніше», - наголосив Євген Сальков.
За інформацією диспетчерської служби Комплексу «Харківодопостачання» вчора, 6 травня, аварійні бригади провели ремонтні роботи на 11 ділянках трубопроводів холодної води, також відновили та усунули пориви на 11 оглядових колодязях. Сьогодні 17 бригад комплексу знову взяли на роботу 11 аварійних ділянок на зовнішніх мережах водопостачання у всіх районах міста.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини