У Новобаварському районі перекладають мережі водопостачання
24 червня 2021 16:12 ЖКГ
У Новобаварському районі перекладають мережі водопостачання Бригади КП «Харківводоканал» у Новобаварському районі з початку року замінили понад 700 м технічно зношених мереж холодного водопостачання.

Про це сьогодні, 24 червня, повідомив заступник директора з виробництва комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Микола Завада.

«Зараз ремонтні роботи ведуться по вулиці Полтавський Шлях, 57/59. Проводимо заміну 120 метрів технічно зношеної ділянки трубопроводу діаметром 110 мм. Перекладаємо зовнішні водопровідні мережі методом санації з частковим розкриттям проїжджої частини вулиці. До роботи приступили 23 червня, завершимо ремонт до кінця місяця. У тому числі проведемо повний благоустрій місця розриття», - зазначив Микола Завада.

За його словами, на цій ділянці вулиці розташовані тільки нежитлові об'єкти, однак на час проведення ремонтних робіт все одно здійснюється підвіз води автоцистернами КП «Харківводоканал».

Нагадаємо, з початку 2021 року бригади КП «Харківводоканал» вже переклали 9,6 км трубопроводів. Всього до кінця року в Харкові заплановано замінити понад 24 км водопровідних мереж.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини