У Новобаварському районі готуються до опалювального сезону
23 червня 2017 17:40 ЖКГ
У Новобаварському районі готуються до опалювального сезону Засідання районного штабу з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років пройшло сьогодні, 23 червня, в Харківській міській раді.

Засідання за участю керівництва Адміністрації Новобаварського району, керівників департаментів міськради, комунальних підприємств та їхніх районних філій провів перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

Як повідомив в.о. директора КП «Жилкомсервіс» Владислав Бабенко, з 1182 будинків комунальної форми власності району комплексно до нового опалювального сезону вже підготовлені 410 будинків, що становить 35%. У рейтингу підготовки до опалювального сезону Новобаварський район посідає 2-ге місце.

Керівники комунальних підприємств міста повідомили, що планові роботи з підготовки дитсадків, шкіл, лікарень, закладів культури, клубів за місцем проживання проводяться згідно з графіком. Також до опалювального сезону в районі капітально відремонтують 17 покрівель у загальноосвітніх установах. До зими також готуються дорожні служби і комунальні підприємства. Так, у КП «Харківзеленбуд» зазначили, що виконали план з заготівлі піску на 32%, з початку осені почнуть завозити сіль.

Ігор Терехов дав доручення Департаменту інфраструктури прискорити ремонт асфальтного покриття й трамвайних колій на вул. Москалівській і вул. Гольдбергівській. Також перший віце-мер звернув увагу дорожніх служб на стан внутрішньоквартальних доріг.

«Все, що заплановано в цьому році з поточного ремонту внутрішньоквартальних доріг, потрібно завершити в терміни і не концентруватися тільки на магістралях. Наприклад, Московський проспект, на якому залишаються проблемні місця. Тому щодо ремонту внутрішньоквартальних доріг я дам вам ще кілька адрес», - звернувся до дорожніх служб Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини