У Немишлянському районі завершили підготовку внутрішньобудинкових систем до роботи в осінньо-зимовий період
20 вересня 2021 15:22 ЖКГ
У Немишлянському районі завершили підготовку внутрішньобудинкових систем до роботи в осінньо-зимовий період Бригади КП «Харківводоканал» виконали роботи з технічного обслуговування систем холодного водопостачання та водовідведення в 485 житлових будинках Немишлянського району.

Про це повідомила начальник дільниці Немишлянського району управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем Комплексу «Харківводовідведення» Іоланта Дика. За її словами, згідно з планом, бригади переклали 160 м систем холодного водопостачання, замінили 90 одиниць запірної арматури та 103 м мереж водовідведення.

«Крім планових перекладань виконуємо й аварійно-відновлювальні ремонти. Наші працівники продовжують у повному обсязі виконувати роботи з підготовки об'єктів до роботи в осінньо-зимовий період і своєчасно реагувати на звернення мешканців нашого району», - підкреслила начальник дільниці.

На підприємстві також зазначили, що в рамках поточних ремонтів замінили понад 340 м мереж холодного водопостачання в 14 будинках району, а також повністю виконали план з перекладки мереж водовідведення та проведення профілактичних робіт із заміною зношеної зливової каналізації.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини