У Немишлянському районі відбулося спортивне свято на оновленому стадіоні
18 вересня 2020 15:09 Освіта
У Немишлянському районі відбулося спортивне свято на оновленому стадіоні День фізичної культури і спорту відсвяткували сьогодні, 18 вересня, на оновленому стадіоні Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №16.

Захід відбувся в рамках Олімпійського тижня, протягом якого школярі традиційно вивчали історію найвідоміших змагань і брали участь у різних спортивних заходах - легкоатлетичних забігах, рухливих спортивних іграх, футбольних матчах.

Як повідомили в адміністрації району, оновлення шкільних стадіонів проходить з ініціативи Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Протягом останніх восьми років була проведена масштабна реконструкція стадіонів і спортзалів в гімназіях №14 і 24, а також у школах №32, 49, 61, 73, 145 та 160. У ході реконструкції на стадіонах з'явилися нові футбольні поля зі штучним і природним покриттям, бігові доріжки, баскетбольний та волейбольний майданчики, смуга перешкод. Також встановили нові тенісні столи та облаштували майданчики для занять армрестлінгом.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини