У Немишлянському районі оперативно відремонтували водовід
24 травня 2022 12:56 ЖКГ
У Немишлянському районі оперативно відремонтували водовід Бригади аварійно-відновлювальних робіт комплексу «Харківводопостачання» відновлюють подачу води жителям міста.
Як повідомили в КП «Харківводоканал», вчора усунули чотири пошкодження на трубопроводах холодного водопостачання та привели до ладу сім оглядових колодязів.

Зокрема, у Немишлянському районі ліквідували серйозну аварію на ділянці водоводу діаметром 1000 мм. Як повідомив начальник районної служби зовнішніх водопровідних мереж комплексу «Харківводопостачання» Павло Гладков, незважаючи на вихідні, комплексні ремонтні роботи велися позмінно протягом трьох днів.

«Ця магістраль забезпечує водою частини одразу трьох районів - Індустріального, Немишлянського та Слобідського. Щоб відновити водопостачання, було задіяно три ремонтні бригади та необхідна спецтехніка для проведення земляних та зварювальних робіт. Після завершення місце розриття привели до ладу», - наголосив Павло Гладков.

Сьогодні, 24 травня, у планах КП - провести комплекс аварійно-відновлювальних робіт на п'яти ділянках пошкоджених водоводів.

Крім того, лабораторія санітарно-епідеміологічного контролю щоденно досліджує якість водопровідної води, яка, за їхніми даними, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Нагадаємо, що для оперативної роботи бригад аварійно-відновлювальних робіт харків'ян просять докладніше повідомляти про витік води, вказуючи місце витоку, точну адресу та номер телефону заявника для уточнення. Інформацію приймають за тел.: 15-33.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини