У Муніципальній галереї презентували третю частину проекту Романа Мініна «Золото нації»
13 березня 2019 14:37 Культура
У Муніципальній галереї презентували третю частину проекту Романа Мініна «Золото нації» Третя частина проекту популярного українського художника Романа Мініна під назвою «Золото нації» відкрилася 12 березня в Харківській муніципальній галереї.

Автор представив експонати, які мають стосунок до концептуального мистецтва в різні періоди його творчості, - інсталяції, м'які об'єкти, відео- та фотоархіви.

Роман Мінін подякував друзям і соратникам, які допомагали у виготовленні експонатів.

«Всі ці роботи я створював зі своєю командою. Третя частина виставки називається «Золоте руно», оскільки в ній є багато килимів. Представити килими на виставці - це досить сміливий крок, адже ці предмети інтер'єру більше пов'язані не з мистецтвом, а з домашнім затишком. Але саме цим я і хотів показати, що наша національна промисловість могла б сміливо переймати стиль художників і втілювати його в таких виробах», - зазначив художник.

Враженнями про виставку поділилася керівник Харківської муніципальної галереї  Тетяна Тумасьян.

«Цікаво, що виставка ще буде змінюватися і доповнюватися. Якщо відвідувати експозицію щодня, то щоразу можна побачити щось нове. За 23 роки мого керівництва галереєю я бачила багато креативних виставок. Але у Романа представлена ​​дуже яскрава, дуже незвичайна експозиція, і йому за це окрема подяка. Його твори й інсталяції такі живі! Дуже добре, що в Харкові є такі талановиті люди», - сказала Тетяна Тумасьян.

Нагадаємо, проект «Золото нації» проходить у Харківській муніципальній галереї з 21 лютого по 18 березня. Виставка розділена на три частини: промонументальний живопис, експресивний живопис та концептуальна творчість.

Закриття спільного проекту відбудеться у понеділок, 18 березня, в рамках якого запланований вечір-презентація нової ідеї Романа Мініна - організації «Посольство художників».

Довідка. Роман Мінін - сучасний український художник. У 2008 році закінчив Харківську академію дизайну і мистецтв. У 2009 році отримав медаль «Талант і покликання» Всесвітнього альянсу «Миротворець». Брав участь у багатьох престижних виставках і фестивалях. Спільно з Харківською муніципальною галереєю організував фестиваль «Street art».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини