У Московському районі замінюють внутрішньобудинкові мережі холодного водопостачання
13 листопада 2020 12:51 ЖКГ
У Московському районі замінюють внутрішньобудинкові мережі холодного водопостачання З початку року бригади КП «Харківводоканал» замінили понад 6 км внутрішньобудинкових мереж холодного водопостачання в Московському районі.

Як повідомив начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем КП «Харківводоканал» Валерій Харлан, зараз бригада підприємства завершує заміну внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання в житловому будинку по вул. Зубенка, 17.

«Уже замінили старий металевий трубопровід на міцний поліетиленовий, провели всі профілактичні роботи і встановили сучасну запірну арматуру. Також одночасно підготували систему водопостачання до подальшого планового встановлення будинкових приладів обліку холодної води. Тепер будинок повністю готовий до експлуатації в зимовий період», - зазначив Валерій Харлан.

За його словами, ремонтні роботи на внутрішньобудинкових системах водопостачання і водовідведення ведуться круглий рік, що дозволяє підтримувати внутрішньобудинкові мережі в належному стані і мінімізувати аварійні ситуації.

Нагадаємо, всього з початку року в Харкові замінили 26 км внутрішньобудинкових мереж холодного водопостачання та водовідведення.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини