У Молодіжному парку з'явилася альтанка з картою зоряного неба і хангом
05 жовтня 2017 14:32 Суспільство
У Молодіжному парку з'явилася альтанка з картою зоряного неба і хангом Майданчик «Green zone» відкрили сьогодні, 5 жовтня, у парку «Молодіжний» на вул. Пушкінській.

У центрі майданчика стоїть альтанка, а навколо неї - хвилеподібні лавки і великі світильники. Під куполом альтанки харківський художник творчої групи «Kailas-V» Андрій Пальваль намалював карту зоряного неба, яка світиться в темряві. А в центрі альтанки встановили ханг. Це такий ударний інструмент, що складається з двох з'єднаних металевих півсфер, який у 2000 році розробили Фелікс Ронер і Сабіна Шерер з швейцарського міста Берн. Музиканти довгі роки вивчали різні ударні інструменти з усього світу, щоб в результаті створити свій унікальний за звучанням. Тепер у харків'ян, єдиних в Україні, з'явився ханг, на якому можуть пограти всі бажаючі.

Приходити на майданчик також можна з домашніми тваринами, поруч встановили диспенсери для прибирання за ними. А ще біля «Green zone» є велопарковка.

У відкритті нового майданчика взяв участь директор Департаменту комунального господарства Олексій Богач. Він зазначив, що в Харкові реалізували ще один нестандартний проект, а наступного року розпочнеться реконструкція всього парку «Молодіжний».

«Це чудовий приклад приватного і муніципального співробітництва, який допоміг відкрити такий незвичайний майданчик. Місто Харків працює з багатьма громадськими організаціями. Мені дуже подобається «Green zone» своїм нестандартним рішенням. Тут є і місце для відпочинку, і музичний інструмент, і місце для настільних ігор», - підкреслив Олексій Богач.

Зазначимо, що проект «Green zone» у парку «Молодіжний» ініційований і реалізований благодійною організацією «Фонд Східна Європа», за фінансової підтримки ПрАТ «Філіп Морріс Україна». 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини