У місті затвердили план підготовки до нового опалювального сезону
11 травня 2018 16:15 ЖКГ
У місті затвердили план підготовки до нового опалювального сезону Підсумки роботи за минулий опалювальний сезон і план заходів з підготовки міського господарства до нового осінньо-зимового періоду 2018-2019 років розглянули сьогодні, 11 травня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради.

Як повідомив директор Департаменту комунального господарства Олексій Богач, у минулому опалювальному сезоні до теплопостачання було підключено 6 290 житлових будинків, 260 шкіл, 207 дитячих садків і 186 закладів охорони здоров'я. Послуги теплопостачання надавалися в місті безперебійно, але в зв'язку з фізичним зносом теплових мереж, який становить 90%, були випадки пошкоджень на мережах і тимчасове припинення подачі тепла. Всього за минулий опалювальний сезон на обладнанні тепломереж було зафіксовано 781 пошкодження, в т.ч. аварії, які сталися наприкінці опалювального сезону і які кваліфікуються як відмови системи 1-ї та 2-ї категорій. «Радикальним заходом для підвищення надійності мереж є перекладання трубопроводів», - зазначив Олексій Богач.

За його словами, зараз у Харкові готуються до нового опалювального сезону 2018-2019 років. Зокрема, на засіданні виконавчого комітету було затверджено склад штабу та план заходів з підготовки об'єктів міського господарства до роботи в осінньо-зимовій період.

Олексій Богач повідомив, що в рамках підготовки до зими КП «Харківські теплові мережі» планує відремонтувати близько 9 км магістральних і внутрішньоквартальних теплових мереж, виконати капітальний і поточний ремонт 20 котлів котелень і 32 насосних агрегати. У житлових будинках до нового опалювального сезону планують встановити 124 лічильника тепла. На сьогоднішній день в місті вже встановлено понад 6,7 тис. вузлів обліку теплової енергії (90,4% від потрібної кількості). Крім того, 30 насосних станцій планує відремонтувати КП «Харківводоканал», 15,5 км водопровідних мереж планує замінити, а на 33 км мереж - провести реконструкцію.

Також у рамках підготовки до зими в місті заплановано капітальний ремонт внутрішньобудинкових мереж в 164 житлових будинках, капремонт покрівель - у 113 будинках, поточний ремонт покрівель - ще в 600 будинках.

Всього на підготовку об'єктів міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період планується спрямувати близько 960 млн грн, в т.ч. 165,1 млн грн коштів комунальних підприємств і близько 800 млн грн з бюджету міста.

Нагадаємо, що минулий опалювальний сезон проходив в Харкові з 9 жовтня 2017 року по 10 квітня 2018 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини