У місті створили робочу групу з розгляду заяв учасників АТО
10 червня 2021 17:21 Місто
У місті створили робочу групу з розгляду заяв учасників АТО Перше засідання Координаційної ради у справах ветеранів АТО пройшло сьогодні, 10 червня, у Харківській міській раді.

Засідання провів секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. За його словами, у Харкові проживає понад 8 тис. ветеранів та учасників АТО/ООС, тому завдання влади - створити умови для вирішення питань військових.

Ігор Терехов зазначив, що досягти цього можна спільними зусиллями, тому до складу ради, крім учасників АТО, увійшли представники громадських організацій, райадміністрацій та профільних департаментів.

На засіданні була створена робоча група з організації розгляду заяв учасників АТО на отримання земельних ділянок та з інших питань. Зокрема, члени робочої групи будуть розглядати заяви і підтверджувати статус учасників АТО, які звертаються до міської ради, щоб належними пільгами користувалися справедливо.

«Все, що стосується ущільнювальної забудови, будівництва, проти якого виступають жителі, - там нічого не буде побудовано. Така ж принципова позиція у мене з приводу виділення земельних ділянок, в тому числі воїнам АТО і сім'ям загиблих. Ви розглядаєте пропозицію, ми приймаємо рішення», - підкреслив Ігор Терехов.

Ветерани зазначили, що в першу чергу земельні ділянки потрібно виділяти сім'ям загиблих, ветеранам з інвалідністю, а потім вже іншим учасникам бойових дій.

Також на засіданні були розглянуті питання щодо увічнення пам'яті загиблих учасників бойових дій, проведення виставки воєнної техніки і концерту за участю військовослужбовців. Крім того, члени робочої групи мають розробити положення про свою діяльність.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини